Filtrování

Kategorie
Dostupnost
Barva
 • Více
 • Méně
Materiál
Dekoračné predmety

Dekorace jsou důležitou součástí útulného domova, elegantně zařízené kanceláře, nenahraditelnou součástí svatební výzdoby, školských zařízení, divadel, kulturních a společenských zařízení.
  Významné místo mají dekorace v obchodě, při výzdobě výkladů maloobchodů ale i velkých obchodních systémů, v reklamní činnosti, v médiích, ale i v prostorách...

Dekorace jsou důležitou součástí útulného domova, elegantně zařízené kanceláře, nenahraditelnou součástí svatební výzdoby, školských zařízení, divadel, kulturních a společenských zařízení.
  Významné místo mají dekorace v obchodě, při výzdobě výkladů maloobchodů ale i velkých obchodních systémů, v reklamní činnosti, v médiích, ale i v prostorách, kde lidé tráví volný čas, na zahradách av parcích.
  Dekorace, to je také krásné naaranžovaný stůl pro chvíle posezení s přáteli.

  Dekorace a bytové doplňky mají především lahodit oku. Přestože mají svou funkčnost a užitkovost, především musí splňovat náročné estetické požadavky. Dokreslují celkový ráz interiéru, a přitom si nezpochybnila plní i svou užitnou funkci.

Dekorace jsou skvělým řešením, když je čas na změnu, zútulnění či zvýraznění očekávaného stylu. Dokonce ani současný trend minimalismu se neobejde bez dekorací, akorát jsou méně početné a nenápadnejšie- jednoduchá váza, vkusný lustr, neutrální kobereček. Díky našim doplňkům budete pokládat svůj domov za utulny a jedinečný

Více
 • Dekorace
  Drobnosti jsou maličkosti, které dělají domov domovem. Nájdete zde široký výběr dekorací z kovu, ze dřeva, ze skla, ať již na stěnu, na stůl, na poličku, do kouta v místnosti, kdekoliv, kde Vám bude chybět kousek rodinného tepla si můžete dát drobnost, kterou najdete v této kategorii.
 • Aranžérský materiál
  Pokud rádi tvoříte a jste kreativní duše, zde najdete vše potřebné pro Vaši další tvorbu.
 • Aranžmá
  Aranžmá zútulní každý kout ve vašem bytě.

Dekoračné predmety  67 produktů

na stránku