Filtrování

Kategorie
 • Více
 • Méně
Dostupnost
Barva
 • Více
 • Méně
Materiál
Způsob uchycení
 • Více
 • Méně
Záclony a závěsy hotové

Vítejte u odborníků na všechny druhy závěsů, spon, záclon - bílých, barevných, krešovaných , krajkových, šnúrkových, dětských, kuchyňských, vánočních, velikonočních, voálových. Firma Be design, s.r.o.je jediná na Slovenskom  trhu s nejexkluzivnější nabídkou bytových záclon a závěsů na internete.Špecializujeme se na originální designérské kousky,...

Vítejte u odborníků na všechny druhy závěsů, spon, záclon - bílých, barevných, krešovaných , krajkových, šnúrkových, dětských, kuchyňských, vánočních, velikonočních, voálových. Firma Be design, s.r.o.je jediná na Slovenskom  trhu s nejexkluzivnější nabídkou bytových záclon a závěsů na internete.Špecializujeme se na originální designérské kousky, ale stejně precizně přistupujeme i k jednodušším modelům. Věříme, že v naší nabídce si najde každý zákazník i ten nejnáročnější svůj kousek který mu zapadne a zútulnit bydlení.

Dáváme si záležet na tom, aby byla naše nabídka co nejpestřejší a zároveň obsahovala pouze kvalitní a spolehlivý zboží. Záclony jsou vzdušné, lehké, mají dlouhou životnost a svým materiálovým složením snadno udržovatelné .Záclonky a závěsy su rozděleny do několika katelgorii pro snadnější vyhledávání

Více
 • Voálové záclony
  Voál je jemný průsvitný materiál, veľmi lehký a vzdušný.Tento materiál má širokou barevnou škálu a proto nabízí neomezené možnosti. Je stálobarevný což umožňuje kombinaci i několika barev najednou.
 • Moderní záclony
  V této kategorii naleznete nejmodernější záclony dostupné na trhu.Je to směs materiálů, stylů, barev a tvarů
 • Exkluzivní záclony a závěsy
  Exkluzivní záclony uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka.Všetky záclony jsou vyráběny technikou Ažur, což znamená otvor, mřížka, nějaká mezera. Material se nejprve nekolik krát zpevnit s podlepovací výztuží a následně se vystřihne ornament, který se důkladně začistí, olemuje a našije na tunelovou řasící pásku. Všetky modely su pevné, proto je třeba dbát při těchto vzorech na přesné rozmery. Takto zpracované záclonky se mohou prát, žehlit, skládat a jejich tvar je neměnný.
 • Dětské záclony
  Dětský pokoj je místo, kde vaše děti tráví nejvíce času. Tato místnost je také místo jejich prvních inspirací, proto je potřeba aby se tam cítili co nejlépe a na to potřebujeme barvu, z níž vyplývá radost. Barevné můžeme zvolit stěny, koberce, přehozy na postelích nebo záclony. V rámci záclon můžete zvolit jednobarevné záclony nebo záclony s dětskými motivy. V rámci motivů si můžete vybrat z pohádkových postaviček, zvířátek, ale jsou i jiné. Nabízíme záclony s motivy aut, formulí, motivy Hello Kitty, princezen, záclony kde jsou medvídci, zpívající kočky, srdíčka, sněhuláci, malá mořská víla a jiné. Tyto dětské záclony vyrábíme ze 100% kvalitního polyesteru, čim je snížená hořlavost a záclona působením slunce nemění barvu. Jsou upraveny tak, aby si udržely tvar i po vícenásobném praní. Dětské záclony si můžete u nás zakoupit spolu s přehozem přes postel a povlečením na polštář a peřinu, což pak vytváří jednolitost pokoje
 • Vitrážkové záclony
  Vitrážkové záclony se většinou používají do kuchyňských oken. Jsou to krátké záclony, standardně se vyrábějí v šířkách od 30 do 90 centimetrů a často bývají vyšívané. Převážně všechny záclonky maji oka na vitrážku, nebo je tam tunelová páska, stačí jen navléci.
 • Kuchyňské záclony
  Záclony na kuchyňském okně - to je velké téma a věčné téma. Jaké záclony jsou ideální na kuchyňské okno? Jsou to spíše záclony pokrývající celé okno, záclony až k zemi, krátké nařasené záclonky nebo jen roleta a žaluzie, eventuálně žaluzie a závěsy? Záclony nařasené nebo hladké? V naší nabídce si najde každý z Vás tu správnou ať už hladkou nebo nařasenou, dluhu nebo krátkou, barevnou i bílou.
 • Ornamenty
  Ručně vyráběné ornamenty oživí každé okno. Jedná se o voskované šňůry a třásně, které se speciálně upraví a zpevní, aby držely svůj tvar.
 • Záclony ze 100% bavlny
  Lidový styl, Provence styl, Country styl, Vintage styl - je jedno jak to nazveme, všechny styly mají jedno společné - přírodní materiál.V této kategorii si všichni, kteří miluju tyto styly najdou to správně na svá okna.
 • Záclony na střešní okna
  Široký výběr střešních záclon.

Záclony a závěsy hotové  401 produktů

na stránku