Filtrování

Dostupnost
Barva
Materiál
Přehozy na postel

Přehozy na postel Vás na první pohled zaujmou elegantními vzory a precizním vypracováním. Vyznačují se jemným leskem, lehkostí, měkkostí a prodyšností. Vyberte si z naší nabídky a přehozy se stanou přirozenou součástí dekorace v místnosti a originálním doplňkem! Zahalte svou postel do pestrého závoje a zpestřete si ložnici podle Vašeho vkusu. Na...

Přehozy na postel Vás na první pohled zaujmou elegantními vzory a precizním vypracováním. Vyznačují se jemným leskem, lehkostí, měkkostí a prodyšností. Vyberte si z naší nabídky a přehozy se stanou přirozenou součástí dekorace v místnosti a originálním doplňkem! Zahalte svou postel do pestrého závoje a zpestřete si ložnici podle Vašeho vkusu. Najdete zde širokou škálu kombinací barev a vzorů. K přehozu samozřejmě patří i povlaky na polštářky. Abyste zajistili trvanlivost barev a samotnou kvalitu přehozu, věnujte pozornost pokynům na ošetřování.

Přehoz je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, je třívrstvý naplněn silikonovou vlákninou, což jej předurčuje pro dlouholeté používání.


Prehozvy vyrábíme v různých velikostech stačí si jen vybrat

Více

Přehozy na postel 15 produktů

na stránku